OSPRZĘT ELEKTRYCZNY


Osprzęt największych polskich i europejskich producentów. Gniazda i łączniki o standardowym designie w niskich cenach, a także wyszukane, ekskluzywne produkty wykonane ze szkła, drewna i metali szlachetnych, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Relay


Urządzenie przeznaczone do montażu w puszkach podtynkowych lub wobudowie urządzenia sterowanego, posiada dwa przekaźniki sterujące odbiornikami 230V AC (5A) lub 30V DC (5A). Urządzenie posiada komplet interfejsów umożliwiających komunikację ze światem zewnętrznym, interakcję i rejestrację parametrów przez system.

RGB


Urządzenie przeznaczone do sterowania źródłem światła LED RGB 12V/24V lub 3 źródłami LED jednokolorowymi, jest wyposażone w miernik prądu i napięcia (mocy). Urządzenie posiada komplet interfejsów umożliwiających komunikację ze światem zewnętrznym, interakcję i rejestrację parametrów przez system. Możliwa jest łączność bezprzewodowa (Zee), lub przewodowa (Wee). Możliwe jest sterowanie kolorem i jasnością świecenia, za jego pomocą można budować sceny świetlne. Urządzenie jest bardzo małe, nie wymaga zewnętrznego zasilania.

D4relay


Urządzenie przeznaczone do mocowania na szynie din. Posiada 4 przekaźniki sterujące odbiornikami 230VAC (5A) lub 30VDC (5A). Posiada zestaw interfejsów do komunikacji ze światem zewnętrznym, kontroli i rejestracji parametrów. Możliwa komunikacja bezprzewodowa (Zee) lub przewodowa (Wee). Urządzenie jest zasilane z linii Wee 5/12VDC. 4 diody led pokazują stan przekaźników.

dd8relay


Urządzenie przeznaczone do mocowania na szynie din. Posiada 8 przekaźników sterujących odbiornikami 230VAC (5A) lub 30VDC (5A). Posiada zestaw interfejsów do komunikacji ze światem zewnętrznym, kontroli i rejestracji parametrów, w tym 4 interfejsy 0 - 10V do sterowania analogowymi odbiornikami / sensorami (w zależności od konfiguracji wejścia/ wyjścia). Możliwa komunikacja bezprzewodowa (Zee) lub przewodowa (Wee). Urządzenie jest zasilane z linii Wee 5 /12VDC. 8 diod led pokazuje stan przekaźników.

Tech8


Moduł techniczny dedykowany do sterowania zaworami termoelektrycznymi i nawadnianiem, ew. innym sprzętem (230V AC lub 30V DC). Możliwa jest łączność bezprzewodowa (Zee) lub przewodowa (Wee). Urządzenie ma dwa liczniki optoizolowane oraz dwa wejścia termometrów analogowych z płynnie dobieraną charakterystyką prądu (np. Pt100, Pt500, Pt1000). Dedykowane jest do sterowania elementami wykonawczymi automatyki budynkowej.

Centralka


Centralne urządzenie sterujące. Jest to system autonomiczny, zdolny do rejestracji i reakcji na zdarzenia, potrafi gromadzić dane i na podstawie ich wykonywać zdarzenia. Możliwa jest pełna integracja z systemami obcymi - Video, Audio, Multimedia (XBMC, OpenPLI - Dreambox, Python, inne), automatyka ogrzewania (Viessmann, Zehnder, LGe), rejestracja mediów (liczniki energii, wody, gazu), KNX, automatyka samochodów - OBDII, roboty Zuchetti. Posiada możliwość integracji w warstwie IP i VOIP (SIP / GSM) z systemami pozwalającymi na komunikację ze światem zewnętrznym (SMS, Domofon IP, kontrola głosem).

http://www.profil-lodz.pl