PRZEWODY WIELODRUTOWE (linki) SPECJALNE


Przewody dedykowane do taśm ledowych RGB. 4 żyły wielodrutowe o przekroju 0,35mm2 w kolorach RED/GREEN/BLUE oraz BLACK (zasilający).

PRZEWODY SPAWALNICZE


Przewody izolowane mieszanką gumową olejoodporną nie rozprzestrzeniającą płomienia. Stosowane są do zasilania przenośnych urządzeń spawalniczych oraz do łączenia aparatów spawalniczych z uchwytem elektrody.

Dopuszczalna temperatura pracy: -25°C +80°C
Napięcie: 1000V

PRZEWODY TELEINFORMATYCZNE


UTP (4x2 x 0,5) - SKRĘTKA komputerowa nieekranowana. Przewód złożony z 8 żył jednodrutowych 0,5mm2 w izolacji PE (polietylen), o powłoce PVC (polwinit) samogasnącej, nie rozprzestrzeniającej płomienia. Kabel przeznaczony do pracy w sieciach informatycznych nienarażonych na wpływ zakłóceń elektromagnetycznych.

FTP (4x2 x 0,5) - SKRĘTKA komputerowa ekranowana folią. Przewód złożony z 8 żył jednodrutowych 0,5mm2 w izolacji PE (polietylen) o powłoce PVC (polwinit). Kabel szczególnie rekomendowany do użycia w sieciach, w których występuje ryzyko zakłóceń elektromagnetycznych.

Dopuszczalna temperatura pracy UTP i FTP: -30°C +70°C

PRZEWODY KONCENTRYCZNE (antenowe)


Przewody o żyle wewnętrznej miedzianej jednodrutowej ∅ 1,0-1,1mm w izolacji z polietylenu piankowego ∅ 4,8mm. Żyła zewnętrzna w postaci rurki z taśmy poliestrowej pokrytej aluminium i oplotu z drutów aluminiowych pełniących funkcję ekranu w powłoce polwinitowej. Przeznaczone do transmisji sygnałów telewizyjnych, radiowych i satelitarnych.

Dopuszczalna temperatura pracy: -30°C +70°C
Max. napięcie: 72V
Max. natężenie prądu: 0,5A

PRZEWODY GŁOŚNIKOWE


Płaskie przewody o żyłach wielodrutowych i izolacji polwinitowej przeźroczystej przeznaczone do połączeń między wzmacniaczami mocy małej częstotliwości i kolumnami głośnikowymi.

Dopuszczalna temperatura pracy: instalacja na stałe -30°C +80°C
instalacja ruchoma 05°C +70°C

kable HDMI


Przewody służące do przesyłania danych cyfrowych. Pozwalają łączyć ze sobą dowolne urządzenia audio/wideo takie jak odtwarzacze DVD, Blu-ray, komputery, monitory, projektory czy telewizory cyfrowe.
Dostępne długości: 1mb - 20mb

W sprzedaży również:
• wtyki i gniazda RJ 11 i RJ 45
• wtyki i gniazda RTV i SAT

http://www.profil-lodz.pl