PROFIL - Przewody Nawojowe - Druty Nawojowe

PROFIL - Katalog on-line

   Części do silników elektrycznych, wyłączniki
   do elektronarzędzi, końcówki kablowe - PROFIL ŁÓDŹ

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo niezbędne części zamienne do naprawy silników elektrycznych polskich producentów BESEL, TAMEL INDUKTA.
Wśród podstawowych produktów znaleźć można:
- przewietrzniki i wentylatory do silników - (Są to elementy odpowiadające za proces chłodzenia w silniku elektrycznym, w ciągłej sprzedaży posiadamy ponad 80 rodzajów i wielkości przewietrzników. Oprócz wentylatorów dedykowanych do danej serii silnika oferujemy również przewietrzniki uniwersalne z tulejami wewnętrznymi, które mogą zostać poddane dowolnej obróbce)
- osłony przewietrzników,
- tarcze silnikowe łożyskowe i kołnierzowe,
- łapy silnikowe,
- skrzynki silnikowe,
- kondensatory silnikowe ( posiadamy kondensatory pracy, rozruchowe oraz przeciwzakłóceniowe)
- wyłączniki do silników (wyróżnić możemy wyłączniki termiczne, pozystory, wyłączniki krzywkowe i odśrodkowe).

Kolejną bardzo dużą grupą produktów w naszej ofercie zajmują produkty związane z naprawami elektronarzędzi. Oferujemy Państwu poniższe materiały zamienne:
- szczotki węglowe i miedziane do elektronarzędzi (posiadamy w ciągłej sprzedaży około 150 rodzajów szczotek węglowych, jesteśmy w stanie wykonać na zamówienie klienta każdy możliwy typ szczotki)
- komutatory (w ofercie posiadamy komutatory zarówno hakowe jak i niehakowe)
- wyłączniki do elektronarzędzi (posiadamy najbardziej typowe zamienniki do popularnych na rynku polskim narzędzi)

Silniki elektryczne oraz silniki do odkurzaczy – na stanie magazynowym posiadamy zarówno silniki 1-fazowe jak i 3-fazowe ogólnego przeznaczenia o mocowaniach łapowych oraz kołnierzowych. Przyjmujemy również zamówienia na silniki w wykonaniu specjalnym.

Ponieważ podstawą działania każdego silnika elektrycznego są sprawne łożyska, oczywiście możecie Państwo znaleźć je również w naszym sklepie. Specjalizujemy się w jednorzędowych łożyskach kulkowych. Posiadamy trzech producentów CX, NSK oraz FAG (SKF). Ściągacze przeznaczone do serwisów mechanicznych i motoryzacyjnych. Za ich pomocą dokonuje się demontażu ciasno spasowanych łożysk, kół zębatych oraz wszelkiego rodzaju tulei. Szczególnym rodzajem ściągacza są odklejacze, które dzięki swojej przemyślanej konstrukcji doskonale radzą sobie z najbardziej zaklinowanymi elementami nawet przy minimalnym punkcie chwytu.

Naszą ofertę uzupełniają akcesoria lutownicze oraz wszelkiego rodzaju narzędzia do obróbki przewodów. Wśród dostępnej gamy lutownic wyróżniamy podstawowe transformatorowe, kolbowe oraz gazowe. Narzędzia uzupełniają ściągacze izolacji, praski, zaciskarki do końcówek oczkowych, cęgi, obcinkaki, pincety oraz noże do prac elektrycznych.